Novinky

MASCOT byl opět zvolen jedničkou na trhu s pracovním oblečením
8.leden 2018

Tak jako každý rok, tak i letos byly udíleny prestižní ceny v oboru výrobců pracovního oblečení.
Agentura Frost & Sullivan ocenila letos cenou nejvyšší právě dánského výrobce pracovního oblečení MASCOT.

Nová kolekce MASCOT Advanced
4.říjen 2017

Nová řada MASCOT Advanced je určena pro ty, kteří hledají to nejlepší co trh s pracovním oblečením nabízí.
Nová kolekce vás nadchne jak svým osobitým designem tak vysokou funkčností, ochranou a kvalitou.

PRACOVAT S VÁŠNÍ I V TĚCH NEJNEPŘÍZNIVĚJŠÍCH POVĚTRNOSTNÍCH PODMÍNKÁCH

Nářadí Carolus
10.červen 2017

Nově v našem sortimentu najdete profesionální nářadí Carolus. Tato značka spadající do Gedore Group, zahrnuje široký sortiment ráčen, klíčů, montážních vozíků atd.

Mascot v Patagonii
27.únor 2017

MASCOT podporuje expedici centra Terre, Ultima Patagonia a francouzsko-čilskou expedici v Patagonii v jižním Chile. Cílem expedice je prozkoumat krásné a zachované prostředí, které je bezkonkurenční jinde ve světě.

Certifikované oděvy na železnici Mascot GO / RT 3279
13.leden 2017

MASCOT vstupuje na trh železniční dopravy s ucelenou řadou certifikovaných výrobků GO / RT 3279. Podívejte se na nový katalog těchto produktů.

Oblečení Mascot opět na Dakaru 2017
11.prosinec 2016

Oblečení Mascot opět na Dakaru 2017. Ve spolupráci s Timem a Tomem Coronelem, bude Mascot testovat pracovní oděvy do extrémních podmínek, které jsou součástí jednoho z nejtěžších a nejnáročnějších světových závodů Dakar Rally.
MASCOT se těší na spolupráci, během které bude oblečení důkladně testováno pod širým nebem v extrémních povětrnostních podmínkách s rychlými změnami počasí od chladu vůči teplu a suchého vzduchu na vlhký

Zůstaňte i v zimě v teple
20.říjen 2016

Zůstaňte v teple i v chladném a deštivém zimním počasí. MASCOT má vlastní izolační materiál PrimaLoft®, který používá v zimních bundách a pomůže Vám zůstat v teple a pohodlí po celý den, zatímco venku teplota začne klesat.

Ocenění kolekce MASCOT Freestyle
13.srpen 2016

Nová kolekce MASCOT Freestyle byla zvolena vítězem na Corporate Fashion Award 2016 v Nizozemsku. Podívejte se na video z přehlídky nové kolekce Mascot Freestyle.

Nová kolekce MASCOT Freestyle
17.červenec 2016

Nová kolekce MASCOT Freestyle to jsou přiléhavé džíny, mikiny v modních barvách, moderní design triček. Tato kolekce je cesta od tradičních uniformovaných pracovních oděvů.

Dokument o firmě MASCOT
12.květen 2016

Podívejte se na dokument o firmě MASCOT. Filmový štáb pro Vás připravil dokument, kde nahlédnete do zákulisí firmy MASCOT.

Kalhoty MASCOT Adra a Madrid
19.březen 2016

Bezkonkurenční volnost pohybu, to jsou nové kalhoty MASCOT Adra a Madrid.
Využití Cordury® a Kevlaru® dává pracovním kalhotám pozoruhodnou odolnost proti opotřebení a životnost, která je nezbytná pro řemeslníky ve všech odvětvích.

webdesign R3D