Nová kolekce MASCOT Freestyle

Nová kolekce MASCOT Freestyle to jsou přiléhavé džíny, mikiny v modních barvách, moderní design triček. Tato kolekce je cesta od tradičních uniformovaných pracovních oděvů.
Kolekce Mascot Freestyle nabízí poněkud uvolněnější styl. Má oslovit hlavně menší živnostníky, která nechce stále nosit uniformované pracovní oděvy.
Kolekce Freestyle se řídí heslem " Méně znamená více". V tomto případě to znamená, že oblečení má pouze  nejnutnější a funkční detaily.Ale nejdůležitější ze všeho je, že oblečení musí být trendy, cool a aby vyhovoval styl zákazníkovi jak v práci, tak i mimo práci.

Mascot freestyle clanek 1

Mascot Freestyle je funkční oblečení, které odolává jak zatížení při práci, tak ale ve Vás zanechává volnost pohybu i mimo práci. Kolekce je inspirována surfařsko módou 60 let a také oblečením amerických vojenských pilotů v této době. Názvy produktů jsou pojmenovány po okrscích New Yorku ( MASCOT® Manhattan, MASCOT® Soho og MASCOT® Yonkers ).
Kolekce Mascot Freestyle je vytvořena tak, aby se dala kombinovat s dalšími produkty s jiných kolekcí od firmy Mascot a s oblečením Mascot, které již vlastníte.

Mascot freestyle clanek 2

 

Kolekci Mascot Freestyle již brzy najdete na našem eshopu a v kameném obchodě.

webdesign R3D