Zůstaňte i v zimě v teple

Zůstaňte v teple i v chladném a deštivém zimním počasí. MASCOT má vlastní izolační materiál PrimaLoft®, který používá v zimních bundách a pomůže Vám  zůstat v teple a pohodlí po celý den, zatímco venku teplota začne klesat.

Je venku chladno, takže si na sebe berete těžkou, teplou zimní bundu. Jak Vaše ůroveň aktivity stoupá, začnete se potit. Nemůžete se zbavit tepla, což vám znemožňuje dělát práci efektivně a bezpečně. Ale pokud si odstraníte bundu, bude Vám brzy zima a hrozí prochladnutí.
Abychom tomu předešli, tak Maskot přichází s izolací PrimaLoft® , která je navržena tak, aby vás udržela v teple a zároveň zajistila, aby Vás efektivně zbavila přebytečného tepla.
Zůstat v teple můžete s jedním ze čtyř nových modelů bund od Mascotu. Všechny byly integrovány s novou unikátní PrimaLoft® izolací. MASCOT® Darmstadt Softshellová bunda, MASCOT® Erding, MASCOT® Palencia  a MASCOT® Tolosa.

V teple a suchu

MASCOT má v nabídce dvě teplé zimní bundy, softshellovou bundu a pilotní bundu s PrimaLoft® izolací pro chladné období. PrimaLoft® je měkký a prodyšný materiál, který účinně odstraňuje vlhkost, udržuje teplo a sucho a snižuje riziko podchlazení. Kromě toho PrimaLoft® ultra-jemná vlákna odpuzují vodu a zabrání pronikání vody do materiálu, takže bunda zůstane stále stejně těžká a nesnižuje pohyblivost. A protože tento materiál nenavlhá, udržuje si svou vysokou izolační schopnost.
Vedle udržení se v teple, má PrimaLoft®  speciální složení vláken. Vzhledem ke své nízké hmotnosti, PrimaLoft® je také mimořádně vhodný jako mezivrstva a zabírá velmi malý prostor při stlačení. MASCOT používá PrimaLoft® černou izolací Eco, která je vyrobena alespoň z 60% post-spotřebitelské recyklované materiálu.

Více o dostupnosti na

mascot zima 3

webdesign R3D